| Laurr13 a întrebat:

Salut, detin un Samsung Smart TV model UE40ES5500W si nu mai merge nici un videoclip pe Youtube, in momentul cand ii dau play apare "se incarca" si dupa aceea ramane ecranul negru. Tin sa spun ca nu este o problema de la net deoarece acelasi net il folosesc si pe laptop telefon etc.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il duci la garantie sau la un service specializat, altceva nu ai ce sa ii faci, pentru ca orice modificare software fara acordul partilor in perioada garantiei atrage dupa sine si pierderea ei.

| octav005 a răspuns:

Iai mai dat actualizare?

| Laurr13 explică (pentru octav005):

I am dat actualizare si la smart hub si am si reinstalat youtubeul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Laurr13):

Singura solutie este sa il duci in service, pentru ca este un bug foarte posibil la soft, odata ce este cu update-urile la zi, cei de la service ti-l resofteaza/il trimite mai departe si tie iti da altul functionabil, altceva nu vad solutie, ai incercat o reconectare la wifi/sa introduci mufa rj45 cablata, la router si la plasma, tot asa face?