| Adrian4759 a întrebat:

Am un laptop asus (modelul nu-l stiu) si nu-mi merge sa maresc imaginea la un videoclip. de ex. pe youtube cand dau sa vad pe tot ecranul imi apare negru. am instalat si alt flash player, dar degeaba. care ar putea fi cauza?

Răspuns Câştigător
| beZu a răspuns:

Du-te la o pagina unde este bagat un video de pe YouTube si dai click dreapta in fereastra playerului si alegi settings apoi primul tab (acestea apar in partea de jos a ferestrei) si debifezi Enable Hardware Acceleration