| NesCafe a întrebat:

Salut din nou, am si eu o placa video ati 9600xt cu cooler pe ea si mie asa frica sa nu se arda... da nu stiu de ce am luat-o second e buna adica merge ft bine pe jocuri da mie sa nu se arda... se poate arde ca mi-e frica sad astept parerile voastre

Răspuns Câştigător
| Luci009 a răspuns:

De ce crezi ca s-ar arde,daca e compatibila cu restul calculatorului merge bine,de fapt nici nu stiu ce ai tu in calculator,oricum nu are legatura cularu ala,sa revin la subiect, stai linistit nu are de ce sa se arda., funditabig grin?