| Alinu7 a întrebat:

Salut.As vrea sa stiu parerile voastre bune si rele despre aceasta placa video : http://www.cel.ro/......lp-l/.Si-a luat un prieten, e buna pentru jocuri asa cat de cat?

Răspuns Câştigător
| Me2 a răspuns:

O parere buna n-am, am numai rele
Este o placa vide foarte slaba, in 2012, bate la usa 2013, sta cu o placa video ddr3 64 bit?, pana si Intel hd 3000 e peste care e integrata

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

E o supermega procarie d eplaca video. mai bine statea si se uita la cer, ca tot prindea graifca mai buna. Paca deste cea mai slaba, din cate inca se mai fabrica pe la nVIDIA

| Alinu7 explică:

Nu si-a permis tipu mai scumpa, si el are pc un pic mai vechi.

| ReVeRs a răspuns:

E buna pentru jocuri tinand cont ca prinde full hd ( pentru jocurile noi) are 1gb ceea ce e bine pentru ca la jocurile de azi nu se cere mai mult de 1.5 gb deci in concluzie e buna pentru jocuri depinde si ce procesor ram etc ai si ce joc vrei sa joci.Bafta!