| Tsunade99 a întrebat:

Salut!
Dintre tabletele Apple si alte firme, cam care credeti ca este mai buna?
Dece? Cam cat costa? Imi puteti da site-uri legate de asta?

Va multumesc tuturor celor care imi raspund!

Răspuns Câştigător
| iPhoneGuy a răspuns:

Da iPad 2 e cea mai buna tableta disponibila. Are cel mai bun procesor, cea mai buna grafica, are girsocop si accelerometru( isi da seama in absolut in orice parte il rotesti). E doar 2399 lei pe evoMAG.ro Aceasta e cea mai slaba editie care ti-o zic acum. Diferenta intre tabletele iPad 2 e ca unele au doar Wireless cu 16, 32, 64 GB sau au 3G( iti poti baga cartela cu abonament cu net de la o retea mobila) cu 16, 32, 64 GB.

1 răspuns:
| lory_8089 a răspuns:

Pai la ce te referi la telefoane sau ce? ca Apple au multe produse telefoane,, laptopuri... daca te referi la telefoane Apple este cea mai buna firma au un sistem de operare foarte bun si rapidhttp://www.apple.com/ro/