| Marian9Marius a întrebat:

Doresc sa imi achizitionez un laptop Lenovo IdeaPad 310-15ISK. Specificatiile sunt foarte bune, insa am vazut cateva review-uri negative si nu stiu daca sa il iau. Vreau sa aflu ce parere aveti si sa stiu daca sa il cumpar.
Mentionez ca vreau sa il folosesc pentru a sta pe Youtube, Facebook si vreau doar un joc,, Paladins ", ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Am vazut recenzii negative la un telefon ca nu tine bateria mult, bateria fiind de 2800mAh! Le-am zis, cum naiba sa tina mult daca display-ul este QHD, folositi luminozitatea la maxim, plus sistemul de operare si aplicatiile de fundal!
Daca cuiva nu-i convine cela la acest Laptop asta nu inseamna ca e prost, nu te mai lua dupa recenziiwinking

| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Are procesor dual core dar pentru ce vrei tu sa il folosesti cred ca e destul de bun pentru ce vrei tu sa il folosesti numai daca si pretul e pe masura adica acceptabil, si vezi daca partea de jos a ecranului e flexibila ca atunci sunt posibile probleme viitoare totusi mai multe laptopuri noi au aceasta problema cu partea de jos flexibila

| Babacu_Viorel_1962 a răspuns:

Specificatiile sunt si pro si contra, daca o sa doresti sa-l utilizezi pentru jocuri sa nu te astepti la ceva stralucit, va merge da nu ca un desktop.In rest e ok.Bafta.