| Aly07 a întrebat:

Dupa ce pornesc computerul imi apare o eroare, imi spune ca imi lipseste fisierul msvcp90. dll. Am descarcat fisierul... va rog sa-mi spuneti voi unde sa-l pun. Multumesc happy.

5 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

E un fisier din windows, daca esti tare si jmecher du-te tata si baga-l in windows, daca gasesti unde... e foarte greu, baga-l si tu in toate carpetele din c:\windows, si bagi fisieru peste tot. Dar mai bine reinstaleaza-l

| ionut1980 a răspuns:

Urmezi aceasta adresa in calculatorul tau si il pui in ultimul folder:
C:\WINDOWS\WinSxS\x86_Microsoft.VC90.CRT_1fc8b3b9a1e18e3b_9.0.30729.4148_x-ww_d495ac4e

| Siyah a răspuns:

In copii in C:\Windows\System 32 si dai restart.

| filme a răspuns:

Local C - Windows - System 32

| AndreiNistor1270 a răspuns:

Iat alt computer laughing