| SkenWell a întrebat:

E buna Folie de Protectie Alien Surface? Adica e mai buna ca cele obisnuite si mai ieftine?

Răspuns Câştigător
| robyfzr a răspuns:

Salut. Eu zic ca nu. E acelasi tip de folie ca si celelalte doar ca sub un alt brand. Conteaza grosimea, dar daca e prea groasa nu arata bine... daca e prea subtire nu e la fel de rezistenta...

1 răspuns:
| SkenWell explică (pentru robyfzr):

Am un LG G3 si nu stiu ce folie sa ii pun, am auzit ca cea de la Alien Surface ar fi mai ok... Nu stiu ce folie sa ii pun ca de sticla am avut si tot s-a spart ecranul iar acum e la reparat...