| alexandrunaj a întrebat:

E normal cand dai volumul la maxim la casti sa se auda la bass un mic bazait in ritm cu muzica? Daca dau melodia la un nivel normal spre mare nu are nici o problema dar cand e la maxim se aude un mic bazait doar cand e basul mai puternic. E normal? Trebuie sa merg cu castile la reparat?

2 răspunsuri:
| modjolica a răspuns:

Nu,nu e normal.Ce casti folosesti? Daca sunt de calitate, nu ar trebui sa se auda niciun bazait

| OnuOnulică a răspuns:

Dacă căștile tale sunt căști ieftine atunci e perfect normal. La majoritatea căștilor ieftine se aude acel bâzâit repetat când dai volumul mai tare.