| MarianAlexandru22 a întrebat:

Salut echipa TPU. De ceva vreme am căutat ceva aplicații de editat poze, dar nimic. Nu vreau aplicații cu filtre,cu albire fata sau mai știu eu ce alte filtre clasice pe care le întâlnim și la Instagram,VSCO,Snapseed etc. Vreau ceva foarte tare, de exemplu să mă decupez dintr-o fotografie și mă atașez in alt background și așa mai departe. Daca mă ajutați,ofer funda, cel mai bun răspuns etc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ai cautat asa ceva. Altfel ai fi gasit Photoshop-ul. Si daca vorbesti de aplicatie mobila, mai greu asa ceva, pentru ca soft-ul nu stie care e corpul uman. Pentru el e doar o insiruire de informatii.

| MarianAlexandru22 explică (pentru anonim_4396):

Voiam să specific la un moment dat că vreau aplicație mobilă. Mersi pentru acest răspuns punctual.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MarianAlexandru22):

Ca aplicatie mobila sigur gasesti cu recunoastere faciala ca asta deja nu mai e ceva "Wow", dar mai mult... nu prea mi-as face sperante.

3 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Incearca photogrid