| anonim_4396 a întrebat:

era intr-un timp un program (Gomez Peer) care cica platea daca il lasa-i sa ruleze...mai este? si e adevarat ca plateste sau e scam!?

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nope, e o porcarie. Iti foloseste resursele ca sa calculeze el-stie-ce, insa dupa vreo 40 de zile de rulare 24/24 nu adunasem nici macar 2 dolari, deci mai mult te costa curentul consumat in plus...

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

laughingok.merci

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Stii sa faci ceva practic? Ca iti dau eu vreo doua trei ponturi de facut bani online. Practic = engleza macar BINE, office/research, prelucrari imagini, instalari/configurari WordPress/alte scripturi, scriere articole, etc.

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Lasa-mi idu tau sau da add la robi92filip

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu am scris gresit lasa-i ca m-am grabit, nu-mi sariti in cap laughing)

| 7eleven a răspuns:

Am castigat 200 dolari in 6 luni cu acest program.
nu-l criticati pentru ca merita de fapt.desi are momente in care nimeni nu are nevoie de testare, nu castigi decat 2-3 dolari pe luna.are momentele lui sa spunem!