| alex2009 a întrebat:

Salut este adevarat ca la Windows vista nu mai trebuie sa instalezi driverele pentru placa de retea si alte drivere ca le instaleaza windowsul singur? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| iulyan a răspuns:

Da este adevarat.numai ca trebuie sa le selectezi tu din updateurile OPTIONALE ca altfel fara voia ta nu face nimichappy
vezi ca daca ai calculatorul mai vechi sa zicem s-ar putea sa nu-ti prea gasesca drivere sau probabil chiar de loc

dar raspunusl la intrebarea ta este, DA, poate sa ti le instaleze windowsuhappy

SUCCES!

1 răspuns:
| ronin33dan a răspuns:

Recomandat daca tot vrei un windows adevarat, sa-ti iei windows 7, consuma mai putine resurse decat vista, isi cauta de fiecare drivere pentru tot ce bagi pe comp si asi face treaba mai bine! Succes!