| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Este posibil sa conectezi 2 tastaturi in acelasi timp la un pc? de ex daca se poate sa-i pui o mufa sa o conectezi la una din gaurile usb, vreau sa ma joc cu un prieten fifa 2007 si nu ne stim nici unu sa ne jucam de la maneta

Răspuns Câştigător
| anotherchild a răspuns:

Pai. cel mai simplu ar fi sa iti iei un Controller - unul costa in jur de 50 de lei. Si unul joaca din tastatura - unul din controller!

4 răspunsuri:
| BumtSii a răspuns:

Nu se poate sa conectezi 2 tastaturi la un pc. din cate stiu eu. dar unul poate sa se joace de pe tastatura altul de pe joystick.ca pe joystick iti alegi tu controalele

| florinflorin14 a răspuns:

Nu merge sa pui 2 tastaturi la acelasi pc nici la locul pentru usb aveti calculatoare amandoi cu internet? simplu va jucati in retea de la multiplayer acolo dai direct ip si va dati ip unul altuia si unul da host simplu si eu fac asa
sper sa primesc fundita papa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eum mi-am luat 2 controllere si ca sa nu ne ofticam jucam amandoi de la controller.

Răspuns utilizator avertizat