| AlexCătălin21 a întrebat:

Salut, este vreo metoda sa salvez/inregistrez. emisiunile care apar la TV si sa le pun apoi pe PC/Laptop? Mentionez ca am un LCD LG si televiziune de la Romtelecom Dolce(nu am receiver cu hard-disk). Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

TV Tuner USB asta este cea mai buna optiune si este ieftin.Practic iti transf laptopul in televizor si poti inregistra, edita ce vrei tu din emisiunile preferate pe orice post tv.Succes

| victoreanu a răspuns:

Merge cu placa de captura sau tuner tv instalate pe computer. Pt. laptop exista placa de captura pe USB.