| GabrielStefan a întrebat:

Salut, este vreo problema daca folosesc Advanced System Care si TuneUp Utilities?

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Nu este nici o problemă stai liniștit!

| horia2012 a răspuns:

In principiu nu are nimic. Poti folosi cate programe de curatare vrei, dar Tuneup are 2 servicii in windows care incetinesc sistemul. Renunta la el.
Advanced System Care e mai bun.

| gelu1970 a răspuns:

Nu stiu daca e o problema. fiind doua programe ce fac acelasi lucru e posibil sa fie unele conflicte. insa nu te pot asigura. cel mai sanatos e sa alegi unul din ele si asa stii ca nu o sa ai probleme.