| justbogd4n a întrebat:

Salut.Este vreun utilizator de Samsung Galaxy Young S6310 (cel cu 1 ghz procesor,ecran de 3, 27 inch)? Imi puteti spune cum se comporta la jocuri si in general?

Răspuns Câştigător
| pmarius6 a răspuns:

La frecventa aia, ar trebui sa iti mearga jocurile fara probleme. Si daca iti merg la jocuri, e clar ca si in general se va comporta bine.

1 răspuns:
| Hamyx a răspuns:

La 1Ghz jocurile ar trebui sa mearga bine eu am un telefon de 1. 2ghz nu e mare diferenta si jocurile se comporta foarte bine deci descarca orice vrei fara grija big grin