| MBAAA a întrebat:

Stie cineva cum pot sa activez un card de memorie pentru nokia c5-03? Adica eu am cardul, dar vreau ca pozele, videoclipurile, muzica etc sa fie memorate pe card. Am incercat sa scot cardul si sa-l bag din nou si imi zice ca nu este memorie, desi el e de 2 GB. Pls help sad

1 răspuns:
| Theodor_1726 a răspuns:

Vezi daca pe marginea cardului ai un switch care se poate muta din stanga-dreapta si scrie langa LOCK. muta-l in pozitia inversa fata de cea in care e acum. Cu placere.