| GhitaAndrei2000 a întrebat:

Salut,eu am un laptop de 15.6 inch(Laptop Asus tuf fx505gt)si vreau sa cumpar un cooler de 17.3 inch(Cooler Laptop Tracer Gamezone Wing 17.3)il gasiti pe eMAG, ce ziceti este o alegere buna, adica mi-e sa nu fie foarte mare si sa nu faca nicio diferenta.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Mult prea mare nu e, dar orice cooler ai lua mare diferenta de racire nu vei avea... cam 4-5 grade maxim! Dar conteaza foarte mult ca in schimb iti va raci placa de baza care protejeaza componentele de pe ea! Deci merita! Bafta!