| AmxMod a întrebat:

Salut, eu i-am schimbat parola prietenei mele pe facebook, si intram amandoi pe ea, adica eu intru cu parola care am pus-o eu si ea intra ca a ramas conectata tot timpul, adica nu se mai deconecteaza, intrebarea mea este, am auzit de la frateso ca parca contul ei este securizat, si ca-i apare mesaj pe telefon cand se conecteaza de pe alt dispozitiv si ca ii apare si adresa in linkul de la mesajul care-l primeste, este adevarat in link scrie si adresa? Ea a fost pe facebook si am intrat si eu sa vad cu cine vorbeste si nu si-a dat seama ca sunt si eu, daca primea mesaj pe telefon, ca s-a conectat de alt dispozitiv, si stia ca nu ea s-a conectat, schimba direct parola..corect?

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Tot ce este posibil, se poate sa primeasca mesaj, cine stie? Eu unul cred insa ca si-au dat seama ca o verifici si ca isi bat joc de tine ca sa se razbune, te fac sa te ingrijorezi...
Da, daca as fi in locul ei atunci mi-as schimba parola dar este si posibilitatea aceea in care te lasa sa intri ca sa vada cat o tii asa...
Eu as inceta in locul tau intrucat nu e fain sa intri in intimitatea oamenilor, atat tii la ea ...nu ai incredere.

3 răspunsuri:
| denismaria92 a răspuns:

De ce ai intra pe contul lui gagica-ta?! daca nu ai incredere cu ea de ce mai esti cu ea?laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e ok ce faci.
de unde lipsa asta de încredere?

| IsabelaIssa a răspuns:

E urat ce faci. Esti posesiv si obsedat de control. Daca o verifici asta nu inseamna ca o sa iti ramana fidela. Daca nu ai incredere in ea nu vad rostul relatiei.