Întrebare recomandată | Razvanel001 a întrebat:

Salut.
Eu si cu familia mea ne-am axat pe cultura de lavantica si as vrea sa deschid o pagina de internet ca sa ne cunoasca mai multe persoane sa ne contacteze etc...cum pot sa fac o pagina? si care este cea mai buna?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

1. Luati si va cumparati frumos levantica.ro sau ceva de genul, cit mai sugestiv, de la ROTLD. Se factureaza pe firma, se poate trece la cheltuieli.
2. Cumperi frumos hosting, eventual o data cu domeniul, parca ROTLD ofereau si ceva hosting, la fel partea cu facturarea.
3. Platesti frumos citeva sute de euro pentru un site de prezentare facut ca lumea SAU risti imaginea afacerii si pierzi timpul facindu-ti tu de cap cu un WordPress sau orice alt script de genul, eventual te calicesti la bani si gasesti vreo adunatura de amatori care sa isi bata joc de site pentru 100-200-300 RON.

3 răspunsuri:
| eddylovegames a răspuns:

Http://www.weebly.com/ free si simplu

| alexpromd a răspuns:

Blogger.com de la google iti creezi blogul tau personalizat singur

| Razvanel001 explică:

Multumesc.