| Razvanel001 a întrebat:

Salut,

eu peste 1 an o sa infiintez o cultura de lavanda si eu as vrea sa stiu cum se face o pagina de internet ca sa ma cunoasca mai multe persoane si sa ma contacteze la nr, oras, etc.Ma puteti ajuta? Multumesc.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste facebook in sensul asta, gratuit si simplu de utilzat!

| Razvanel001 explică (pentru anonim_4396):

Am sa pun si pe fb dar mai intai asta vreau sa fac nu conteaza banii important sa am pagina aceea happy

| rocket a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa apelezi la profesionisti. www.silkweb.ro