| BluX a întrebat:

Exista vreo metoda de a reinstala windows 7 fara CD de reinstalare?

Răspuns Câştigător
| SamuraiX a răspuns:

Salut, da, exista. Poti pune widows-ul pe flash si apoi sa instalezi! Te ajuta programa aceasta : http://wintoflash.com/!;))

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Da.Prin două metode.Boot din rețea sau folosind un flash stick.
Recomand folosirea unui flash stick de minin 4 gb și de preferat să fie cât mai rapid(calsa9 sau 10) asta pentru ca transferul de date să fie eficient.
dacă vrei îți dau detalii despre fiecare procedu în sine.Succes

| 4Tuning a răspuns:

Da, cu stick bootabil.

| cuib a răspuns:

Urmeaza-l pe SamuraiX, ti-a dat un raspuns mai mult decat bun, eu folosesc asta de 2-3 ani si merge fara problemewinking mult succes