| Florin458 a întrebat:

Exista vreun program pentru a permite incarcarea pozelor din pc pe Instagram? Stiu ca pozele pe profilul de Instagram pot fi adaugate doar cu telefonul mobil,insa am in pc cateva zeci, iar transferul din pc in telefon e mai complicat prin icloud.

Răspuns Câştigător
| 20Hertz a răspuns:

Daca folosești google Chrome atunci cand folosesti Instagram: Apesi pe F12 pentru a inspecta pagina, dupa ce apare fereastra te uiti in stanga sus si o sa vezi niste mini iconițe: unu cu un cursor si unu cu un smartphone si cu tableta. Daca apesi pe ala cu smartphone si tableta trebuie sa dai refresh la pagina ca să-și faca efectu, in acest mod simuleaza folosirea unui smartphone.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Http://bit.ly/2QsX8e0

| flixbuster a răspuns:

Vezi asta: http://windowed.io

| SkyWaves a răspuns:

1.poti folosi un adaptor usb si un usb.Bagi usb-ul in calculator, transferi pozele, pui adaptorul usb in telefon apoi bagi si usb si transferi pozele.
Uite si un link cu adaptorul:https://m.emag.ro/......DJ9SM0BBM/
2.Ai putea folosi in loc de iCloud, Drive.Mai intai intrii pe Drive-ul pe telefon, iti faci un cont, apoi intrii pe calculator si il descarci si acolo, bagi contul care il ai pe telefon si gata pozele o sa il ai si pe drive-ul de pe telefon.
P.S.big grinaca a fost de ajutor te rog fundita!