| NoRestForTheWicked a întrebat:

exista vreun site sau ceva de genu pe care pot face upload la un document word, si cei care il vad sa nu-l poata descarca sau da copy paste. adica sa fie in siguranta acolo si sa poata doar fi vazut, ceva de genu?
Multam fain!

Răspuns Câştigător
| xToToShelx a răspuns:

Daca ai iphone, foloseste "iCloud" daca ai android, foloseste "dropbox". Ambele sunt in siguranta si sunt "FTP" unde cu un cont ai 50 GB spatiu de depozitare pe net si le poti lua de acolo oricand doar cu ajutorul contului