| LauDi a întrebat:

Bună ziua TPU. De ce întrebările mai lungi, pe care le scrii într-un document word și le dai copy-paste nu se postează?
Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Pentru că undeva, în cadrul acelui text, apar caractere „ilegale" și TPU nu le acceptă.
Dacă vrei să scrii musai în altă parte un text, editează-l în wordpad și salvează-l ca fișier TXT simplu, fără nicio formatare.

1 răspuns:
| LPCTSTR a răspuns:

De ce ai scrie intrebarile intr-un. docx? Scrie-le pe site direct si gata.