| maxfan a întrebat:

Salut folosesc google chrome si ati vazut ca langa adresa paginii de net apare un lacat verde? Mie nu imi mai apare cum fac sa imi apara din nou?

3 răspunsuri:
| kate68 a răspuns:

Asta inseamna ca tu cu siguranta ai cont pe google.
Ei bine, cauta ceva pe google. orice. si apoi vei vedea ca in dreapta sus. sub id-ul tau, este o cheie incadrata intr-un dreptunghi. apesi pe ea si iti apar cateva chestii : Setari de cautare; Cautare avansata; Istoric Web; Cautati in paginile de ajutor.
Tu dai la "Istoric Web". De acolo te descurci. Poti verifica dupa ca nu mai este mov link-ul accesat.
Sper ca te-am ajutat. Have a nice day! happy

| DjYeti a răspuns:

Acel indicator apare doar cand navighezi pe siteuri care sunt securizate: httpS://www.facebook.com de exemplu sau google.com sau.ro e la fel. Siteurile de socializare in primul rand au un nivel ridicat de securitate a transferului de date. Nu iti va aparea intotdeauna DOAR cand navighezi pe asemenea siteuri securizate