| Claudelu_6992 a întrebat:

Salut.Folosesc Kaspersky Internet Security 2011(nu vreau sa-i fac reclama). In timp ce lansam o aplicatie mi-a aparut un mesaj.Stiam despre ce era vorba dar am apasat din greseala pe INTERZICE(este vorba despre lansarea aplicatiei) cand trebuia sa apas pe PERMITE.Consecinta: nu mai pot lansa aplicatia. Pot remedia problema? Am vizualizat raportul detaliat si spune asa:
EXECUTARE BLOCATA CONFORM REGULILOR PENTRU APLICATIE(sus)
Ora si data:16:31:02 22.12.2010
Aplicatie: Gameforge4D 4Story Setup
Motivtongueornire
Rezultat:Interzistongueornire
Se poate rezolva?

Răspuns Câştigător
| Kylexy a răspuns:

Da scoate-l de la regula din program nu am instalat eu kaspersky ca sa pot sa iti spun unde sa intri.
Daca reusesti baga-l la trusedaplications sau ceva de genu

1 răspuns:
| DjBattle a răspuns:

Incearca prin parametri pc-ului, dezinstaleaza sau reinoieste si vezi cei acolo... daca nu este reinoeste atunci trebuie sal dezinstalezi si sati instalezi alt antivirus! (mie tot mi s-a intimplat asta dar am rezolvato in acest mod) happy Bafta!