| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Foloseste cineva tipul acesta de convertor pentru HDD? cum se comporta? http://www.dc-shop.ro/index.php?main_page=product_info&p roducts_id=87856
Doresc foarte mult sa pastrez HDD-ul actual care este doar IDE,sa-l trec pe o placa care are doar S-ATA dar nu stiu cum sta cu stabilitatea cu acest convertor.
Astept raspunsuri, ofer funda.

Răspuns Câştigător
| DoarImpreuna a răspuns:

Merge fara probleme. E stabil nu prea are ce sa fie instabil. Eu am un convertor si mai rablagit si n-am treaba.