| Ge3orGexD a întrebat:

Salut fratilor! big grin. Uitati am o problema, nu imi merge sonorul la calculator (Am casti). Cand dau click pe Sonor imi Da troubleshooter-ul... Cine stie ce e de facut sa mearga din nou, cu tot dragul astept raspuns. Va dau si funda!

Răspuns Câştigător
| DJMikeGMC a răspuns:

Nu ai driverul audio instalat, cauta modelul placii de baza si apoi driverele sau daca ai cd la ea si mai bine! instaleaza audio driver de pe cd

| Ge3orGexD explică (pentru DJMikeGMC):

Cum pana mea sa nu il am... ca pana acuma imi mergea straight face

| Ge3orGexD explică (pentru DJMikeGMC):

Mi s-a dus driver-ul din fata. ai avut dreptate

4 răspunsuri:
| NoOneKnow a răspuns:

Poate ca nu ai driverul instalat sau ai pus sunetul pe mut din greseala.

| Robinhio a răspuns:

Daca ai Windows 7, dai Start-Devices and printers-9(numele tau)PC-troubleshooter iti va aparea eroarea. Apoi dai pe eroare si se va instala singur.Vezi sa ai windows update activat.Sa nu omiti instalarea driverelor de la windows update.