| nimicitorul a întrebat:

http://www.emag.ro/......D24CXBBBM/ Acesti rami sunt buni..ma refer la modul expert pentru gaming pe langa un procesor AMD-A6 5400k 3.6?/Sunt compatibili cu Gigabyte GA-F2A88XM-DS2 sau nu? Am vazut ca are XPM trebuie sa ii setez eu din bios ca sa mearga la viteza maxima? Pot strica ceva daca ii setez la viteza maxima? Vreau raspunsuri la aia cu 16 gb dar si la astia http://www.emag.ro/......E5RRKBBBM/ cu 8gb!

6 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

De ce ai lua 16gb cand in gaming e suficient 8gb?(pentru cele mai recente jocuri)

| nimicitorul explică (pentru hp8510p):

Dar sunt bune? Asta vreau sa stii si daca sunt compatibile cu placa mea am vzt ca la mine pe manual zice 2 x 1.5V trebuie saq setez eu din bios ca sa mearga pe 1.65v?

| nimicitorul explică (pentru hp8510p):

De ce nu raspunzi martalogule?

| hp8510p a răspuns (pentru nimicitorul):

Sunt obligat sa-ti raspund bai avortatule?

| hp8510p a răspuns (pentru nimicitorul):

Du-te-n mortii matii pe net si cauta! Nici atata lucru nu stii sa faci!

| nimicitorul explică (pentru hp8510p):

MI-e lene..Sugi ****!