| aeromania a întrebat:

Salut iar TPU! Am revenit cu o noua intrebare, de data asta legata de Facebook. De azi dimineata nu mai merge un joc pe fb, Ninja Saga. Imi da un fel de eroare destul de ciudata:
Facebook Error: Error validating access token: This may be because the user logged out or may be due to a system error.
Facebook Error Type: OAuthException
Sorry, there is an error when trying to connect to the Facebook server.
Please reload this page and try again.
Am incercat sa sterg datele de navigare, clear cake, reloads nelimitate dar degeaba. am acitivat si protectia cum zicea si tot nimic. la nici un pr nu i se mai intampla asta cu ninja saga... ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cateodata trebuie sa te gandesti in felul urmator : cel mai destept cedeaza!

| aeromania explică (pentru anonim_4396):

Ce legatura are asta cu problema mea? Oricum, am rezolvat-o.

| NaruToNR1 a răspuns:

Peste cateva zile o sa-ti mearga ca iti da bonus 100 token-uri. funda?