| KnowingTV a întrebat:

Salut, ieri am cumparat( a venit curierul ) un aparat foto ( Canon 700D ), am băgat un card vechi folosit in vechiul aparat si nu il citea, îmi scria "card cannot be accesare
Reinserție/ change the card or format card with camera." Am încercat sa ii dau format de pe aparat si îmi scrie " cannot format, change card " am băgat cardul in pc si l-am formatat cu fiecare model de formatoare si da aceiași eroare, m-am Dis si am cumparat alt card de la Altex " hama sdhc de 16 gb cu 45m/s " si l-am introdus pe acesta si nimic da tot aceiași eroare, nu înțeleg aparatul nou cardul nou si nu merge, e frustrant. Știe cineva o soluție?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trimite aparatul in garantie. Fa o copie dupa factura si garantie. Pastrezi factura in original si garantia in copie. Suni la ei si faci ce-ti spun ei.

| K0sti a răspuns:

Hama? Pai ala e card...
Mai cumparati facaturi!

| TrăieşteClipa a răspuns:

Il trimiti inapoi si sa speram ca urmatorul va functiona.