| JimmyJump1 a întrebat:

Salut.Ieri am descarcat Demo-ul de la Fifa 15 pe Xbox si se vede cam nasol.Un prieten mi-a spus sa imi cumpar un cablu HDMI ca sa se vada la o rezolutie buna.Credeti ca o sa functioneze?

2 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

Da. Garantez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.
cand am cumparat tv care il am acum (full hd) cu cablul smart sau cum s.o numi, se vedea totu in ceata, cand am bagat hdmi, se vedea ca lacrima, deci da e o diferenta enorma. dupa intri in setari si pui xboxu la 1080p sau ce rezolutie ai la tv.