| myname93 a întrebat:

Ieri mi-am cumparat cu joystick ( asemanator cu cel de ps3).In timp ce mergeam cu bicicleta l-am scapat si a cazut cu manetele in jos, se afla doar in,,carcasa" sa de plastic (ambalaj dintr-un plastci transparent). Ajuns acasa am vazut ca o maneta nu raspunde bine la comanda jos. Se poate sa fie din vina loviturii? Inaltimea de la care a cazut nu este una spectaculoarsa 1, 3 m, joystick-ul meu ( altul) a cazut de multe ori dar nu chiar de la atat. In strasport ma gandesc ca se putea lovi mai tare, avand in vedere ca l-am luat de la o taraba, nu de la un magazit.Sa nu credeti ca am primit bon sau garantie la el.Vreau doar sa stiu daca problema e din cauza liviturii sau din fabricatie/transport/depozitare etc. Fara raspunsuri la misto. Va rog doar raspunsuri din partea cunoscatoriilor, prefer ca intrebarea sa ramana fara raspuns decat sa primesc presupuneri.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Daca era nou atunci sigur tu esti de vina ca l-ai scapat! daca nu era nou sau daca a fost deschis abalajul atunci 90% sigur l-ai cumparat stricat!