| onfire93 a întrebat:

Salut ieri mi-am luat un Sony PSP versiunea: 5.00 m33-4 ( e buna sau trebuie sa o upgradez?) asa si am vazut ca are multe functi: internet Browser. skype .tV .problema este ca nu stiu cum sa ma conectez la internet. poate sa ma ajute cineva cu un tutorial sau sa imi bage idul de mess :dumi94 mersi mult

Răspuns Câştigător
| fabogov a răspuns:

Versiunea este buna, dar momentan nu merge modat (adica sa bagi jocuri pe card si nu sa le cumpari originale). Ca sa te conectezi, are un buton de pornire a whiressului in partea de sus, apoi intrii in browser, bagi datele retelei, si te conectezi.
Succes.

3 răspunsuri:
| sdafdfkdafkladjakl a răspuns:

Merge sa te conectezi la net prin Wifi (Wireless)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu o intrebare am un psp care l-am decodat si la unele jocuri can intru imi arata ecranu negru si se blocheaza. ce pot face? HELPpls

| mrproffesor a răspuns:

La ce te referi ca nu sti sa te conectezi pe net?