| mariusinho998 a întrebat:

Imi place sa fac beatbox insa nu-mi permit o aparatura foarte sofisticata sau alte chestii si as vrea doar sa imi spuneti un program care face exact ce face o statie de amplificare daca exista. Adica eu sa fac beatbox si in boxele de la laptop sa se auda sau ceva de genul. Sper sa intelegeti ce vreau sa spun sau daca stiti ceva aparatura mai ieftina. Va multumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca o sa gasesti. Dar dupa cum a zis si el este mai fain sa faci in aer liber.

| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Nu cred ca exista. Dar beatbox fac si eu, si eu il fac liber fara statie din asta.

| CosteluSSH a răspuns:

Da, incearca sa achizitionezi programele Cubase, Fruity Loops, si in general programe de looping