| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti da si mie cateva detalii despre acest interet de la romtelecom va rog? Adica este pe modem sau pe cablu? Si daca este pe modem este internet mobil? Adica pot sa-l iau oriunde vreau eu? Pentru ca am laptop si am nevoie sa il iau cu mine. Votez raspuns!
http://www.romtelecom.ro/personal/pachete-internet-hbogo /

Răspuns Câştigător
| jhonny999 a răspuns:

Depinde de abonamentul pentru care optezi, Romtelecom ofera internet fix avind ca suport linie telefonica, dar si internet prin modem mobil.