| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi iau abonament la romtelecom pe internet broadband ( http://www.romtelecom.ro/......net-power/ ), pot sa mut modemul ala pe care mi-l dau eu? Eu in timpul scolii stau in oras, iar in vacanta de vara stau la tara si vreau sa am internet in ambele parti. Deci as putea sa mut acel internet in alta locatie. Cum functioneaza? Este prin cablu sau printr-un fel de modem care se alimenteaza de la priza? Va rog dati-mi cat mai multe informatii! Multumesc! Votez raspuns!

Răspuns Câştigător
| jhonny999 a răspuns:

Click Power este un internet fix prin cablu si are ca suport linia telefonica.
Daca vrei mobilitate optezi pe Click Mobile.
Exista posibilitatea de a opta si pentru ambele pachete.

| Anonimus11111 a răspuns (pentru jhonny999):

M-ai facut curios in privinta de a opta pentru amandoua! Adica as putea sa le includ pe amndoua intr-un pachet? Si daca da cat m-ar costa? Multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La abonamentul la care ai dat link, nu.
modemul isi trage fir din telefonul fix, nu poti sa-l iei dupa tine.