| FauK3 a întrebat:

Imi puteti da si mie un trainer pentru assassin's creed 2? Cand mi-l dati spuneti-mi si cum sa il folosesc. Funda+vot

1 răspuns:
| Psykmaster13 a răspuns:

Salut! Uite aici:

http://games.softpedia.com/......63638.html

Il dezarhivezi tu unde vrei trainer-ul, il pornesti, intri in joc si dupa apesi tastele respective! :D
Mie mi-a mers daca veri mai multe informatii cauta pe youtube tutoriale
P.S. Cand vei porni trainer-ul va porni muzica aia...ca sa o inchizi dai pe butonul SFX care este localizat in colt dreapta sus!
Sper ca am fost de ajutor! Funda? :)