| FauK3 a întrebat:

Dati-mi un trainer pentru assassin's creed 2, si explicati-mi cum se folosestehappyfunda+vot+mersi anticipattongue

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe gamecopyworld.com, acolo gasesti trainer, crack, patch...
Utilizarea unui trainer e destul de simpla, pornesti programul si el creeaza un loop sau injecteaza informatia direct in memorie, la adresele ce tin de life, stamina, power.Majoritatea au si un folder txt care iti arata ce taste trebuie sa apesi pentru a fi activat.