| CosminLeanca a întrebat:

Salut, imi puteti da un driver cat mai nou pentru ATI Radeon x1550 64 bit (Microsoft corporation) Am windows 7 pe 32 bit.
Funda.

6 răspunsuri:
| Roxin a răspuns:

Salut!

Pai cea mai simpla solutie ar fi sa intri pe site-ul lor oficial si sa descarci ultimul driver disponibil pentru versiunea ta de OS. Recomand totusi sa descarci si un tool special pentru drivere. Sunt o gramada acolo pe net. happy

O zi buna!

| Roxin a răspuns (pentru CosminLeanca):

Ar fi o idee, dar iti recomand sa cauti varianta PRO si cu siguranta vei stii unde sa o gasesti. Aici nu iti pot spune, din pacate.

| CosminLeanca explică (pentru Roxin):

Si daca ar fi sa aleg, pe care l-as alege dintre Driver Magician si http://www.iobit.com?

| Roxin a răspuns (pentru CosminLeanca):

Driver Magician 100%. E mult mai rapid, fiabil si complet.

| n1n1o a răspuns:

Sal, pentru driverele la Placa Video intotdeauna le descarci de pe siteul oficial nu programe de drivere.
http://support.amd.com/en-us/download