| Liviu321 a întrebat:

Salut! Îmi puteți recomanda niște căști wireless până în 250 lei? De preferabil cu acele dopuri de cauciuc.

3 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Buds

| itachi23 a răspuns:

La buget mic eu recoamd mi true wireless ebs basic 2, le am de 2 luni și încă merg ca în prima zi, am scăpat de câteva ori casca stânga pe jos și încă merge la fel, am scăpat o data și cutia și tot merge, le am luat cu vreo 95 de lei din altex și la prețul lor mi se par chiar bune, bateria la ele tine chiar bine, uita te la ele pe yt sau ceva și vezi dacă îți plac

| itachi23 a răspuns (pentru itachi23):

Ce am spus eu sunt pentru telefon, dacă vrei la pc habar n am))