| nelutu1 a întrebat:

Salut imi puteti spune de unde sa copiez teme pentru windows vista basic si cum sa le instalez pentru ca am copiat cateva teme dar nu au mers, eu vreau ceva de genu temei originale windows vista aero care sa modifice tot nu doar wallpaperul sau cursorul sau mai stiu eu ce. Va rog sa ma ajutati

2 răspunsuri:
| nelutu1 explică:

Ce legatura are linkul respectiv cu intrebarea mea surprise

| snapdragon a răspuns:

Www.deviantart.com. acolo cauţi teme pentru Windows, alegi ceva ce îţi place, iar apoi trebuie să instalezi in program( e mai complicat). Ai de ales între uxtheme patcher,(de obicei la descriere au şi indicaţii) sau Tuneup Utilities.