| anonim_4396 a întrebat:

Salut, happy imi puteti spune si mie o tastatura buna de gaming cu taste iluminate cu pretul intre 60-150 lei? happy Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| DryIce a răspuns:

Genesys rx 66. Gasesti la 150 lei la media galaxy. http://www.mygarage.ro/......11-11-.jpg

| CosminD a răspuns (pentru DryIce):

Iti multumesc happy Tastatura perfecta! are o gramada de specificatii ^_^

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Marvo, de la seria K400 in sus. Sunt niste tastaturi foarte ok iluminate, ai butoane multimedia, iar tastele nu fac zgomot la apasare. Iti sun asta din propria experienta, eu detin k400.

| CosminD a răspuns (pentru Jipa95):

Iti multumesc pentru mesaj, dar am facut o comparatie, iar tastatura genesys este cu mult peste la specificatii happy Apreciez ajutorul

| DryIce a răspuns (pentru CosminD):

Te-ai uitat numai la luminite, zi sincer xD in realitate nu lumineaza asa tare, in poza aceea era data tare luminozitatea.