| GigiMenta a întrebat:

Imi puteti spune si mie va rog daca aceste casti sunt bune? http://www.pcgarage.ro/casti/modecom/over-head-mc-400-ci rcuit-blue/. Am postat aici pentru ca este urgent.

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Da! Sunt foarte bune aceste casti.Intr-o parte se aude despre dragoste si in cealalta despre sex.

| Utilizator1234 a răspuns:

La 50 lei nu stiu la tot va asteptati. Scot zgomote, poti asculta la ele daca n-ai niciun fel de pretentii. Mai mult de atat n-au ce sa faca.