| Raducu_Marian_Boace_1989 a întrebat:

Salut, imi puteti spune va rog frumos un calculator sau laptop (nu conteaza) pe care sa mearga jocurile ca minecraft, five nights at freddy 4, etc... care sa coste si mai putin de 12 mil. (1200 ron/lei) si sa se poata acizitiona si in rate, multumesc anticipat. Fundita celui care ma ajuta big grin

Răspuns Câştigător
| modjolica a răspuns:

Http://www.emag.ro/......D5XZLMBBM/ asta e ce-ti trebuie, e quad-core.

| Raducu_Marian_Boace_1989 explică (pentru modjolica):

Dar care este diferenta dintre ala si asta? https://www.badabum.ro/......03vri.html

| modjolica a răspuns (pentru Raducu_Marian_Boace_1989):

Wow,scuze ca raspund asa tarziu happy In primul rand, are doar 2 GB RAM, apoi procesorul este 1.3 dual core, deci are 2 nuclee, nu 4 ca celalat.Si placa video este mai nasoala.