| SexyBom a întrebat:

Salut, imi puteti spune va rog frumos un Smartwatch pana in 500 lei care sa aiba galerie? Am nevoie sa vad unele documente pe el, am vazut ceva chestie de la e boda la 100 de lei dar nu mergea sa dau zoom, nu se vedea nimiclaughing.

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

La bugetul asta slabe sanse sa pupi ceva decent. Iti trebuie ceva de gen :
https://www.emag.ro/......D4GYT6BBM/
si aplicatia asta ca sa ai sanse:
https://play.google.com/......ps/details

| Goete a răspuns:

Ce bine m-am distrat, sa vezi documente pe smartwatch laughing

| floreadan a răspuns:

Cauta pe eMag si da-i un search in functie de cerintele tale. Oricum, la banii astia cam greu sa gasesti ceva atat de bun. De ce nu maresti bugetul la vreo 200 macar?

| SexyBom explică:

Documente/poze, sa fiu sincer m-ar ajuta si la examenelaughing, as dori sa aiba galerie sau sa beneficieze da acces la galerie dupa conexiunea la telefon. Mi ar trebui unul decent acum pana in vara cand m-am hotarat sa trec pe un s3 gear.