| NesCafe a întrebat:

Salut..imi vine sa imi rup parul din cap ajutati-ma si pe mine la jocul MINECRAFT! AM cautat lupi de m-am saturat prin apdurea unde este si zapada pe jos si nu e nimic si am cautat si prin alte paduri? Oare unde se spawneaza lupii astia ca m-am saturat sa ii caut? Am MinecraftSP ala. Si vreau si eu sa stiu unde se spawneaza lupii. Scuzati-ma ca am pus intrebarea aici dar la Jocuri PC/ONLINE nu se raspunde.

2 răspunsuri:
| AdyRo98 a răspuns:

Cum adica nu se gasesc lupi... u ai alec cumva pe supravietuire? ca acolo sunt cam usor de gasit

| Curte_Iuli_1998 a răspuns:

Ma nu stii
e usor
ca varianta SP e praf bagati Launcher ca e cea mai buna
Minecraft Launcher
nu-ti trebuie cont scrii un nume
si joci singgle