| HardCore7750 a întrebat:

Salut, in legatura cu Samsung galaxy young.
Cum imi pun nume de bluetooth?
Se strica softul daca descarc jocuri de pe alte siteuri ( moblie9) in afara de google play?
Cine are telefonul? ca sa il mai intreb pe mess( dau Idul pe privat)
Dau funda
Toate cele bune happy

Răspuns Câştigător
| CinevaNou a răspuns:

Nu se strica dar poti nimeri aplicatii dubioase care sunt de fapt virusi sau nu se mai dezinstaleaza complet si iti baga reclame constant pe homescreen.

1 răspuns:
| AlinNxD a răspuns:

Intri la setari la bluetooth si vezi acolo, si nu. nu se strica daca pui jocuri de pe alte site-uri, dar nu te sfatuiesc s-o faci, iti poti lua teapa cu unele aplicatii de ex de pe mobile 9, si sa nu fie aplicatia dorita