| immaBeast a întrebat:

Salut, în maxim 2 luni vreau sa-mi cumpăr o tabletă, am găsit o tabletă la 300 de lei pe pcgarage.
Eu nu mă pricep la tabletele astea şi vreau să văd şi o părere de la voi, cei ce deţineţi o tabletă, dacă este bună, dacă să caut alta...
...lus-casti/
Ce spuneţi, merită să o cumpăr? ( cum am spus, nu vreau să o cumpăr acum, în maxim o lună... poate două, poate se mai iefteneşte, dar asta nu contează, vreau doar o părere )

Mulţumesc!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Tableta e chiar buna. serious a fost intotdeauna marca buna (nu stiu daca pentru tablete, dar pentru tastaturi, mouse, au fost prea bune). Daca vrei sa te axezi sau iti place altceva, opteaza pentru un Vonino:
http://bit.ly/1Ad0uoS
Ai unele avantaje si dezavantaje fata de serioux-ul acesta.

| immaBeast explică (pentru CM7YRE):

Intr-adevăr, este tentantă şi asta, camera mai bună, KitKat 4.4, 3g, dar mie îmi plac mai mult astea peste 8 inch şi memoria internă mai mare, m-am interesat pe internet, şi am văzut că la multe tablete a fost problema cu memoria internă, dacă rămâi fără...trebuie să cumperi un card.

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Cea mai ok tableta pana in 300 lei este : http://www.emag.ro/......D47WLBBBM/
Sa nu ai prea multe mofturi de la o tableta pana in 300 lei. Memorie peste 8gb si un display mai mare de 7'', nu gasesti.